SHITET BIZNESI

Numri i njoftimit: 88894 | Postuar në: 02.11.2019, 21:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 54

Kati: 0

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: 200.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Biznes me aktivitet Bar Kafe i mobiluar, shitet me te gjitha paisjet. Ambienti eshte me qera dhe nuk perfshihet ne cmim.
Ndodhet ne kryqezim ne rruge kryesore rruga Bardhyl.

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 Vanita