Okazion!!! Apartament 1+1 Vala Mar Residenc 52000 euro

Numri i njoftimit: 88898 | Postuar në: 07.11.2019, 17:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 58

Ngrohja: Te tjera

Kati: 2

Çmimi: 52.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës.
I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i Vala Mar Residenc.
Informacion mbi apartamentin: kati 2, sipërfaqja e apartamentit 58.32 m2.
Apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes, dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme.
Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Immo Albania Real Estate >(Ndërmarrje)