Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !

Numri i njoftimit: 88900 | Postuar në: 07.11.2019, 18:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 477

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 477

Çmimi: 189.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !
Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2.
Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.
Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Immo Albania Real Estate >(Ndërmarrje)