Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gj

Numri i njoftimit: 88901 | Postuar në: 07.11.2019, 18:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 433

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 173

Çmimi: 240.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit.
Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster.
Vila disponon siperfaqe parcele 433 m2, siperfaqe brendshme 173 m2, siperfaqe verande 56 m2.
Organizohet ne katin perdhe nga 1 dhome gatimi dhe ngrenie, 1 sallon ndenjeje, 1 tualet dhe 1 depo, ne katin e dyte nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 verande plus 2 poste parkimi te hapura. E gjithe zona gezon facilitet e nevojshme.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Immo Albania Real Estate >(Ndërmarrje)