Traktor Ford new Holland 130 kuaj fuqi

Numri i njoftimit: 88917 | Postuar në: 11.11.2019, 17:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i njoftimit: Shitet


Traktori eshte ne gjendje shum te mir i gatshem per cdo prov la 6000 ore pune shitet per arsye emigrimi

 Lezhë     Zejmen

Dërgo E-mail

 Mario