Shitet Apartament 2+1 i mobiluar ne Sarande

Numri i njoftimit: 88922 | Postuar në: 25.05.2021, 12:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Qendrore

Kati: 2

Çmimi: 100.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 2+1 totalisht i mobiluar me pamje nga deti në Sarandë i ndodhur ne rrugën Butrinti në një zonë të qetë disa metra distance në këmbë nga plazhi. Apartamenti ndodhet ne një ndërtese me cilësi të mirë dhe është e organizuar në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon dhe 2 tualete Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla