Shtepi me Qera, Vlore

Numri i njoftimit: 88966 | Postuar në: 30.11.2019, 21:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 113

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jap shtepi me qera, ne lagjen 28 Nentori, siper supermarket Haso, ne fillim te rrugices se Kishes Ortodokse. Ndodhet ne nje pallat te ri, shtepia ka 2 dhoma gjumi , 2 tualete, nje sallon te bollshem dhe 2 ballkone. Posedon te gjitha orendite shtepiake per nje jetese normale + kondicioner.
Cmimi 200 mije leke te vjetra, i padiskutueshem
Nr kont. 0676503031

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Mimoza