Shitet vile 2 kateshe ne Kamez-Tirane

Numri i njoftimit: 89997 | Postuar në: 22.03.2020, 08:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 260

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Energji solare

Sipërfaqja e oborrit: 470 m2

Çmimi: 120.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vile 2 kateshe ne Kamez-Tirane.Vila ka siperfaqe ndertimore 260 m2 nga 130 m2 secili kat, dhe siperfaqe toke rreth e perqark prej 470 m2.Vila eshte me hipoteke dhe e rregulluar totalisht.Ka sistem ngrohje qendrore me gaz.Vila shitet per arsye emigrimi me cmim 120000 euro.Tel 00355695291520

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 angjelin