Anycast M9 Plus

Numri i njoftimit: 90041 | Postuar në: 25.01.2020, 08:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.990 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Teknologjia pa tel / jokabllore

Lloji i njoftimit: Shitet


AnyCast M9 Plus Apple iPhone, Android – Wifi IP | Dongle Receiver for TV | ne Dyqan Taxi

AnyCast M9 Plus eshte nje pajisje e cila pasqyron rezolucion te plote HD ne nje ekran me te madh. Perdoruesit mund te kalojne me lehtesi video ose lojra nga nje ekran i vogel si eshte telefoni i tyre ne nje ekran me te madh pa shkeputje. Nje menyre e perkryer per te shijuar ekranin e madh te se ardhmes. Shikoni filma, luani lojra, krijoni kinemane tuaj ekskluzive. Ju lejon te shijoni festa te ndryshme vizuale.

Produkt i permiresuar

Wifi Receiver M9 Plus eshte produkt i permiresuar ne krahasim me M4 AnyCast .
Permban nje funksion te ri qe eshte i perputhshem me Chromecast pa asnje problem.
Suporton WiFi 2.4GHz.

Eshte nje pajisje e vogel qe ofron nje ekran te permiresuar me Wifi. Shihni cfare deshironi nga telefoni juaj ne nje ekran me gjigand. Tani nuk keni pse te shihni me pamje ne nje ekran te vogel dhe te lodhni syte tuaj. Me Wifi Receiver M9 do shihni ne nje ekran me te madh, me larg tij dhe me liri per syte tuaj dhe pak shanse demtimi per ta.

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Dyqan Taxi >(Ndërmarrje)