SHENGJIN Banesa

Numri i njoftimit: 90078 | Postuar në: 06.02.2020, 10:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 34

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 23.900 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


🏖 SHITET Banese ne Shengjin.
🏡 Organizimi 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet.
⛳ Pallat i ri, ne proçes ndertimi, gati per banim gjate sezonit te veres 2020 ☀️☀️.
🍀 Cilesi dhe standart ndertimi.
🌊 Afer detit. Vend relaksues per te kaluar pushimet e veres ne qetesi prane detit 🏖
📲📲 Rezervoni takim ne +355694330620

 Lezhë     Shëngjin

Dërgo E-mail

 Ardit