SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER VLORE

Numri i njoftimit: 90105 | Postuar në: 02.03.2020, 08:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 102

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 5

Çmimi: 56.375 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament me cmim okazion ne qender te qytetit te vlores me siperfaqe totale 102.5 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, salloni i perbashket me kuzhinen, dy tualete dhe 1 ballkon. Orientim perendim dhe eshte i pozicionuar ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.Cmimi:550 Euro/m2.Per me teper informacion kontaktoni ne numrin +355682084735.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 pespaimobiliare