Shitet reno clio benzin

Numri i njoftimit: 90108 | Postuar në: 18.02.2020, 19:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Renault

Modeli: Clio

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e gjelbër

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet reno clio 1.2 benzin ne gjendje shum te mir generike dhe motorrike me dokumeta te rregullta
Shitet per arsyje familjare

 Fier     Qendër

Dërgo E-mail

 Kastriot