Shitet Objekt Karabina 350m2

Numri i njoftimit: 90115 | Postuar në: 11.11.2021, 10:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 350

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 80.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet objekt karabina në Sarandë pranë Bougainville Bay me sipërfaqe totale trualli prej 360m2 dhe 116 m2 ndërtim në .Prona është e pajisur me certifikatë pronësie dhe ka leje ndërtimi deri në 4 kate.Nje mundesi e mire investimi. Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla