Makina me qera Shkoder

Numri i njoftimit: 90157 | Postuar në: 02.05.2020, 15:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina me cmimet me konkurruese ne treg,sherbim cilesor dhe korrekt,ofrojm gjithashtu sherbimin taxi nga aeroporti i Podgorices dhe i Rinasit.

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Shkodra Rent a car