Sarande shitet Apartament 3+1 me pamje nga deti

Numri i njoftimit: 90169 | Postuar në: 11.11.2021, 10:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 108

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 8

Çmimi: 110.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 3+1 me pamje nga deti ne Sarande.Prona ka siperfaqe te pergjithshme prej 108m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te.Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon me guzhine te perbashket 2 tualete dhe 1 ballkon te madh.Ndodhet ne zonen e Kodres pak metra distance nga plazhi.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla