Okazion Shitet ps3

Numri i njoftimit: 90240 | Postuar në: 25.09.2020, 09:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ps3 me 2 leva me shum lojra t shkarkuara dhe 3 diqe . Ps3 la qen npun per nje koh t shkurter pasi e blem pasi cunit me von I ben dhurat ps4 . Ps3 esht ne gjendje shum t mire dhe levat po ashtu

 Lushnjë     Lushnje

 Marjo