Shitet shtepi me oborr te rrugica e Kafes se Madhe

Numri i njoftimit: 90265 | Postuar në: 23.10.2020, 12:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 135.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepi dy kateshe, 234 m² total, 74 m² shtepi per kat. Me oborr perpara dhe mbas shtepie. 4 dhoma gjumi, dy me banjo ne dhome. 4 banjo ne total, salle ngrenie dhe kuzhine ambjent unik.

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Keti