Dekore per dasma

Numri i njoftimit: 90287 | Postuar në: 13.11.2020, 08:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Lule dhe dekorime të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Përshendetje!
Ofrojme tenda (me perde) çadra, pedane (kercimi dhe piste vallzimi), tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa), karrige dhe stola, ndriçim profesional, freskuese, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare.
Bejme dekore oborresh per dasma dhe evente.
Ofrojme gjithashtu kuroren e çiftit, shandanat, mbulesat per tavolinen dhe buqeten e luleve etj..
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin ne qytete te ndryshme..
Rezervoni qe tani dhe perfitoni ne çmim.
Ju mirepresim 🙂
📲 0682290127

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Altin >(Ndërmarrje)