🚩 Shitet Apartament 1+1🚩

Numri i njoftimit: 90291 | Postuar në: 24.11.2020, 20:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 55

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 3.800.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 55m2 , kati i 4° .
Apartamenti ka :
👉 1 sallon
👉 1 dhome gjumi
👉 1 aneks
👉 1 tualet
👉 1 ballkon
Apartamenti eshte i rikonstruktuar vitet e fundit , dhe shitet pa arredim.
Adresa : Pallati perballe Medresese se vajzave, Perash.
Per me shum kontaktoni ne DM 📩 ose nr cel : 0699538343

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Supreme Agency >(Ndërmarrje)