Dekor, Çadra, karrige meqera per dasma dhe evente 0676658901

Numri i njoftimit: 90431 | Postuar në: 08.05.2021, 14:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Agjensi për organizim dasmash

Lloji i njoftimit: Shitet


Përshendetje!
Ofrojme:
•Tenda (me perde)
•Çadra
•Pedane (kercimi dhe piste vallzimi)
•Tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •Karrige (me mbulesa te bardha)
•Stola,
•Ndriçim profesional, bashke me robotet,
per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare.
Bejme dekore oborresh per dasma dhe evente.
Ofrojme gjithashtu vendin e çiftit me te gjitha detajet e tjera sipas preferencave tuaja.
Bejme transportin dhe montimin falas ne qytete te ndryshme ne gjithe Shqiperine...
Rezervoni qe tani dhe perfitoni ne çmim! 💶

Ju mirepresim 🙂

📲 0682290127

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Altin >(Ndërmarrje)