Apartament 2+1 I Mobiluar & Oborr & Garazh

Numri i njoftimit: 90469 | Postuar në: 11.11.2021, 10:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 85

Ngrohja: Te tjera

Kati: 1

Çmimi: 70.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament kati i pare me oborr dhe garazh privat..Apartamenti eshte totalisht i mobiluar gati per tu banuar.Eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe ka siperfaqe totale 85m2.Ndodhet ne rrugen Mitat Hoxha shume prane plazheve me te preferuara te qytetit.Pak minuta distance nga qendra e qytetit.Prona eshte e organizuar ne:2 dhoma gjumi,1 sallon,1 guzhine,1 tualet oborr dhe garazh.Na kontaktoni per me shume informacione ose per te vizituar pronen nga afer.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla