Set Hidrosanitaresh ne shitje

Numri i njoftimit: 90476 | Postuar në: 02.06.2021, 11:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Banja, Tualet, Dush / Lavaman

Lloji i njoftimit: Shitet


Set hidrosanitaresh ne shitje te paperdorura asnjeher
2 WC
2 Lavamane
2Bide

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 azra