Shtepi me qera per plazh

Numri i njoftimit: 90495 | Postuar në: 11.06.2021, 09:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Jap shtepi me qera per plazh 5 minuta larg lungomares 2+1 Dhe 1+1 Kush esht i interessuar te m mari tek ky nr 0695545252

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Mira