Shiten Garzoniere & 1+1 Lungo Mare-Uji Ftoht

Numri i njoftimit: 90500 | Postuar në: 19.06.2021, 10:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 40

Ngrohja: Qendrore

Kati: 8

Çmimi: 34.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten apartamente 1+1 dhe Garzonier me certifikate (te mobiluar) shum pran detit, na gjeni ne FB: (Vlora Albania Property) [ 29 m2 =24,500 €], [40 m2 =34000 €], [53 m2 =44000 €] , [1+1; 69 m2 =65000 €], [1+1; 73 m2 =83000 €]. [1+1; 74 m2 =89000 €]

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Dritan