Shitet komplet kolltuqe prej lekure

Numri i njoftimit: 9073 | Postuar në: 04.05.2014, 17:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet komplet kolltuqe prej lekure(1treshe+1dyshe+2teke).Jane ngjyre kafe me shkelqim.Eshte lekure origjinale ,Shume pak te perdorura.Shiten per arsye emigrimi.Per cdo kontaktim ose info ju lutem telefononi ne numrin cel.0682066457.Adresa :afer shkolles se Baletit Rr.Mihal Grameno .

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Luan