Shes kasetofon. Pakic dhe shumice.

Numri i njoftimit: 9086 | Postuar në: 05.05.2014, 22:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kabell aux (qe lidh iphone me radion)
Pa cd
Me fm 87.5-107
Dhe karte sd
Cmimi: 8000 lek

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ledio