Shtepi me qera per plazh

Numri i njoftimit: 91573 | Postuar në: 20.07.2021, 09:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 90

Numri i kateve: 5

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 60

Çmimi: 25 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Jap shtepi me qera per plazh , 2+1 Dhe 1+1 , Kush esht i interessuar t m mari tek ky nr 0695545252

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Mira