🇦🇱🇦🇱OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne Orikum Vlore🇦🇱

Numri i njoftimit: 91622 | Postuar në: 09.10.2021, 16:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 82

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 50.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 me hipoteke dhe certifikate pronesie,siperfaqe totale 82.3 meter katror,kati i katert,me ashensor.
Apartamenti ndodhet ne qender te Orikumit, 800 meter larg detit.Pozicioni i tij ben qe ai te jete i ngrohte ne dimer dhe i fresket ne vere.Ka dy ballkone te mbyllur me duralumin dopioxham dhe sita mbrojtese.
Shitet i mobiluar ose sipas kerkeses.
Apartamenti eshte vertet shume komod!
Eshte nje investim ideal pasi zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe me kryesorja eshte qetesia dhe ajri i paster.
Apartamenti ka mundesi te modifikohet edhe ne 2+1.
Ju ftojme ta vizitoni nga afer!
Cmimi 50000 euro i mobiluar ose me marreveshje shitet pa mobilim.
WhatsApp 0683283893

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 Miri