Bobine elektrike e perdorur citroen c3 etj

Numri i njoftimit: 91630 | Postuar në: 17.05.2024, 07:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Citroen

Modeli: c3

Lloji i pjesës: Pjesë elektrike

Çmimi: 35 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet bobin elektrike ne gjendje te rregullt e perdorur per Citroen c2, c3 , Citroen berlingo , Fiat Fiorino , Peugeot 1007 ,206 , 207 , etj . Te gjitha 1.1 1.4 Benzine Cmimi 35 eu ..... Cel ; +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini