Bobine elektrike e perdorur Peugeot 307 1.6 16v etj

Numri i njoftimit: 91632 | Postuar në: 17.05.2024, 07:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Peugeot

Modeli: Peugeot 307 1.6 16v etj

Lloji i pjesës: Pjesë elektrike

Çmimi: 35 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet bobin elektrike ne gjendje te rregullt e perdorur per Citroen c2, c3 , c4 , Peugeot 307 , Peugeot 1007 etj . Te gjitha 1.6 benzine . Cmimi 35 eu ..... Cel ; +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini