Fenere antinebia Fiat Croma 2008 2 cop gjendja e mir

Numri i njoftimit: 91659 | Postuar në: 30.06.2024, 20:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Croma

Lloji i pjesës: Ndriçim

Çmimi: 20 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 2 Fenere mjegulle poshte parakolpit Fiat Bravo Fiat Croma viti 2008 . Cmimi 20 euro te dyja . Cel. +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini