Tenda me qera per evente dhe panaire 0683010817

Numri i njoftimit: 91715 | Postuar në: 18.03.2023, 12:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Festival

Lloji i njoftimit: Shitet


#albanianwedding #weddingseason2022 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperevente #karrigeplastike #karrigetebardha #karrigemembulesa #tavolina #tavolinameqera #tavolinaperdasma #tavolinaperevente #tavolinakokteilimeqera #mbulesatavoline #stolameqera #stolaperdasmadheevente #pedanekercimi #dekordasmash #dekorimeperdasma #dekorimepërdasma

Tel : 0676658901

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Tenda karrige tavolina per dasma