Shes Merdeces Sprinter Automat

Numri i njoftimit: 91762 | Postuar në: 16.01.2022, 18:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 12.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Kamjona

Lloji i njoftimit: Shitet


🔹️Shitet Mercedes Sprinter🔹️
🔵Viti i prodhimit➡️2010
🔵Kilometrazhi➡️224000km
🔵Kambio➡️automatike
🔵E sapo ardhur me dogane te paguar dhe gati per targa shqiptare, 3.5 ton
🔵Ne gjendje motorrike dhe xhenerike perfekte.
🔵E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📍Ndodhet ne Vlore.⚓
💶 Cmimi 12500 Euro
📲Tel 0694443028

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Fatjon