Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera

Numri i njoftimit: 91864 | Postuar në: 11.04.2022, 14:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 111 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Agjensi për organizim dasmash

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Noka Event
Çadra / Tenda me qera, Karrige, Tavolina ,Stola.

Çadra te permasave te ndryshme si 3x3 - 4x4 - 4x5 - 5x5 - 5x10 etj, te pershtatshme per mbrojtjen nga kushtet atmosferike(Transport Montim Ndricim etj).

Ne ofrojme nje sherbim cilesore me cmim teper konkurues.

Per hollesi,mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Info: +355683543516 Instagram nokaevent Facebook Noka Event

DASMA ,FEJESA ,DITELINDJE , GEZIME FAMILJARE , PANAIRE , NGJARJE TE RENDESISHME ETJ.

KARRIGE EVENTI (TE BARDHA, GOLD)

TAVOLINA KOKTEILI DHE MBULESA

ENE KUZHINE,KUZHINIER DHE GOTA

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Noka Event