Shitet shtëpi private 1 Katëshe në Seferaj

Numri i njoftimit: 91887 | Postuar në: 22.04.2022, 15:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 300

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 300

Çmimi: 111 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtëpi private 1 Katëshe në Seferaj
Viti i ndërtimit : 2010
Ndërtim cilësor me tull të kuqe
Posedon :
3 dhoma gjumi
2 tualete
1 dhome ndënje
2 ballkone
1Verande
Posedon Oxhak
Pjesërisht e mobiluar
Sipërfaqje toke ndërtimi: 300 m²
Posedon :1000 m² toke
Dhe 5 pemë ullinj 10 vjecar
Çmimi: I diskutueshëm!

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 Hibrid Lika