Shitet Vile 3 kateshe ne Golem

Numri i njoftimit: 91893 | Postuar në: 26.04.2022, 14:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 7

Sipërfaqja: 225

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 360

Çmimi: 350.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vila 3 katëshe në Golem
Sipërfaqe trualli: 360 m2
Sipërfaqe e përgjithshme e Viles : 225 m2
200 metra nga Deti
E mobiluar
Kati 1:
2 dhoma gjumi
Tualet
Kuzhinë
Verandë
Kati 2
3 dhoma gjumi
Kuzhinë
Verandë
2 tualete
Ballkon
Kati 3
2 dhoma gjumi ,penthouse
Totalisht e rinovuar
Posedon vend Garazhd për makinë
Oborr perpara dhe pas
Ka mundësi edhe për pishinë
Çmimi: 350.000 €uro!
Adresa: Ne zonat e vilave ,Golem

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 Hibrid Lika