Shitet Apartament 2+1 ne Golem

Numri i njoftimit: 91905 | Postuar në: 07.05.2022, 13:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 88

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 75.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartment 2+1 në Golem
Përbehet nga :
2 dhoma gjumi
Kuzhin + dhomë ndenje e përbashket
Tualet
Ballkon
Verandë
Garazhd privat
Sipërfaqje Apartmenti : 88 m²
Sipërfaqje Verande: 33 m²
Kati 4 pa ashensor
Ndodhet ne zone Kompleksi
Kompleksi posedon edhe pishine dhe hapet sezon vere
140 metra nga Deti
Adresa: Golem
Çmimi: 75.000 Euro!

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 Hibrid Lika