Shitet Garsoniere ne Golem

Numri i njoftimit: 91909 | Postuar në: 12.05.2022, 16:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 50

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 40.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Garsionere ne plazhin e Golemit
Sipërfaqje: 50 m²
Me Çertifikatë Pronesie
Kati i 4 Banim
Posedon Ballkon
Orientimi: Perendim
E mobiluar Totalisht
Parkim i përgjithshëm i pallatit
100 metra nga Deti
Zone e qete ,familjare dhe midis pishave
Çmimi: 40.000 €uro
Adresa: Zona e Miami Beach ,Golem

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 Hibrid Lika