Shitet Vile 4 kateshe ne Golem

Numri i njoftimit: 91912 | Postuar në: 07.08.2022, 14:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 10

Sipërfaqja: 812

Numri i kateve: 4

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 350

Çmimi: 400.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Vile 4 katëshe në Golem siper rruges dytësore
Sipërfaqje: 812 m² total me gjithe Garazhdin
Posedon:
Kati -1 : 1 Garazhd+ një dhomë uji si depozitë
Kati 0 : Dyqanë me sip: 128 m²
Kati 1 dhe kati 2 ka 5 dhoma secili me nga 1 Tualet.
Kati 3: Ështe 2+1
1 Lavanderi
1 Parabanjo
Oxhak
Sipërfaqje Totale kati :144 m² + 36 m² Ballkon
Sipërfaqje totale Banimi: 432 m²
Sipërfaqje Totale Ballkoni 108m2
Total 10 dhoma me tualet secila
Sipërfaqje Tokë Truall: 350 m2
Çmimi : 400.000€uro

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 Hibrid Lika