Tenda dekorative per dasma dhe fejesa 0683010817

Numri i njoftimit: 91954 | Postuar në: 15.06.2022, 20:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Agjensi për organizim dasmash

Lloji i njoftimit: Shitet


#albanianwedding #weddingseason2022 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperevente #karrigeplastike #karrigetebardha #karrigemembulesa #tavolina #tavolinameqera #tavolinaperdasma #tavolinaperevente #tavolinakokteilimeqera #mbulesatavoline #stolameqera #stolaperdasmadheevente

Tel : 0683010817

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Tenda karrige tavolina me qera