Shitet Duplex ne Shkembin e Kavajes

Numri i njoftimit: 91958 | Postuar në: 07.08.2022, 14:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 120

Ngrohja: Qendrore

Kati: 5

Çmimi: 84.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dublex ne zonen e Shkembit te Kavajes
Sipërfaqje:60m2 + 60m2= 120m2 total
Pajisur me Çertifikatë Pronesie
Kati 5
E Mobiluar
Me verande te bollshme
Posedon nje magazine dhe dalje ne katin e fundit tarrace.
100 metra nga deti
Çmimi: 84.000 €uro!

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 Hibrid Lika