SHITET BIZNES

Numri i njoftimit: 925 | Postuar në: 22.11.2012, 18:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET BIZNES SERVIS CELULARESH ME TE GJITHA PAJISJET RRUGA E KAVAJES TIRANE 1.500.000 LEKE

 Tiranë

Dërgo E-mail

 infoplusmobile