shes varke druri

Numri i njoftimit: 9251 | Postuar në: 12.05.2014, 21:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Peshkimi / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shitet varke druri ose nderrohet me motorr per gomone 4 kv ose 5 kv gjatesi 3.15 gjeresi 1.33 punuar me dru pishe suedeze trashesia e drrases 2.2 druri eshte punuar femer mashkull fundi i varkes eshte dopjo. eshte izoluar me katrama italiane 7 mlm.varka eshte lyer me ngjyre te bardhe e pershtacme per peshkim varka eshte e re.
0695315295

 Lushnjë

 ........