Jap Apartament me QIRA

Numri i njoftimit: 9289 | Postuar në: 14.05.2014, 16:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament ne HIMARE.
Apartament pushimi në bregdetin e mrekullueshëm të Himarës, i cili laget nga ujrat e kristalta dhe të thella të detit Jon.
Apartamenti ka një sipërfaqe 72 m2, është i përbërë nga dy dhoma gjumi, njëra me krevat matrimonial, tjetra me dy krevate tek,si dhe të pajisura në mënyrë bashkohore, me të gjitha orenditë e nevojshme për ju dhe familjen tuaj.
Salloni i mobiluar këndshëm, me kolltuqe në formë këndi të hapshëm, TV me DigitAlb satelitor si dhe me AIR CONDITIONER . Kuzhina e pajisur me të gjitha mjetet e nevojshme për gatimin dhe servirjen. Banjo konforte me kabine dushi, ujë të rrjedhshëm gjatë gjithë kohës, WC, bide, lavaman, pasqyrë, tharëse flokësh, lavatriçe etj.
Ballkon panoramik mbi plazhin e bukur të Maraçit, nga ballkoni mund të shikoni me sy të lirë Korfuzin, ishujt e vegjël të Greqisë.
Shtëpia ku është apartamenti gjëndet mbi një gji të mrekullueshëm me gjatesi 300 ml e gjerësi prej 90 ml, të përbërë nga rërë e trashë e e imët, i kufizuar nga shkëmbij të thepisur dhe nga një det fantastik me ujra të pastërta me ngjyrë blu.
E gjëndur buzë rrugës kryesore vetëm 200 m larg qëndrës së qytetit , shtëpia ndodhet në një zonë fantastike mbi një kodër të gjelbërt me pamje ballore nga deti, 70-80 ml distancë nga bregu, dhe i rrethuar nga një luginë me plantacione gjithmonë të gjelbëruara ullinjsh përbri plazhit.
Kaloni një fundjavë të këndshme ose një periudhë të gjatë relaksi pranë brigjeve të Jonit.
Në apartament mund të akomodohen një familje ose dy, të përbera nga 4 deri 6 persona gjithsejt, nga të cilët 4 persona të rritur dhe 1 ose 2 fëmijë.Në apartament nuk lejohen kafshë si qen, mace etj.
Apartamenti jepet me qira, minimumi 10 ditë nëmuajt Maj, Qershor dhe Shtator si dhe me 15 ditëshe 1 – 15 dhe 16 – 30 të muajit për periudhën Korrik, Gusht etj.
Për foto rreth shtëpisë në Himarë, hapsirat dhe komoditetin e saj mund të shikoni (15 Foto të ndryshme) në Linkun e më poshtëmë:
https: Për rezervime mund të na kontaktoni në numrin e mob.Cel ++355 0684053845 ose 00355 4 4523771
email ilir_brace@yahoo.com;

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Ilir Braçe