Dhoma plazhi ne Ksamil

Numri i njoftimit: 9290 | Postuar në: 14.05.2014, 16:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 Lekë

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Hotele

Lloji i njoftimit: Shitet


Ju ofrojme dhoma me kushte bashkekohore dhe komode. Do te kaloni pushime te paharrueshme ne perlen e jugut te Shqiperise. Per prenotime na kontaktoni ne Cel:069 57 25 005 Ju mirepresim!

 Sarandë

 Hysen