Disk hekuri per volkzwagen 16 ET50 bashke me tasa

Numri i njoftimit: 93098 | Postuar në: 17.05.2024, 07:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Prodhimi: 10089

Madhësia: 16

Çmimi: 100 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes diqe hekuri bashke me tasa per volkzwagen me numer 16 ET50 . Gjendja e mir nuk kane gervishje edhe deformime . Cmimi 100 euro Cel.+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini