Zetor Çek, 120 kuaj fuqi , 4x4 .

Numri i njoftimit: 9345 | Postuar në: 17.05.2014, 22:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Zetor Çek, 120 kuaj fuqi , 4x4 .
Viti i prodhimit 1985,
Marka zetor Çek,
120 kuaj fuqi 4x4 Me Karroceri Dhe Lese .
cmimi i diskutueshem
nr
0694772675
0685176701

 Librazhd

Dërgo E-mail

 Jetmir Laçka