Maya Hammack

Numri i njoftimit: 9355 | Postuar në: 19.05.2014, 12:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Maya Hammack - Produkt Artizanal Meksikan i prodhuar nga vet populli Maya. Te rehatshme per fjetje, pushim komod e shijim i nje pejsazhi natyral. Komode familiare per ambjente Natyrale si: Plazhe , Pyje, Veranda, etj . Ngjyra te ndryshme te afta per te mbajtur pesh deri ne 500 kg. Disponojme Produkt por dhe marim porosi ne sasi te ndryshme.

 Ket