Shitet Apartament 2 +1 ne rrugen Don Bosko Tirane.

Numri i njoftimit: 94114 | Postuar në: 28.06.2023, 18:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 99

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 1

Çmimi: 99.800 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 2 +1 ne rrugen Don Bosko Tirane. Apartamenti ka siperfaqe te bredshme 99 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat 6-katesh. Apartamenti organizohet: nje dhome ndenje/kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridori ,ballkoni, dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Primo