Fustan eventesh

Numri i njoftimit: 94120 | Postuar në: 12.07.2023, 15:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: S

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet fustan per evente.
Fustani eshte blere tek shtepia e modes "Ekskluzive", Prizren dhe eshte perdorur vetem nje here.
Ngjyra eshte nude dhe i punuar me gure ne te gjithe gjatesine e tij.
Gjendje shume e mire, si i ri.
Masa S.

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Ina